Tantrická masáž Praha

Réza

Masáže a kurzy pro muže, ženy a páry

reza@milujemetantru.cz

+420 737 596 294

Réza Vás přivítá vřelým úsměvem, kvůli kterému si ji zamilujete hned při prvním setkání. Její hřejivý dotek Vás dovede do úplně jiné dimenze. Odcházet budete s pocitem vnitřního klidu a spokojenosti. Její jemné doteky Vám umožní úplně se uvolnit a zapomenout na starosti a problémy. S Rézou se budete cítit jako v objetí nejlepší přítelkyně, která Vám naslouchá a rozumí. Její masáže jsou plné lásky, něhy a respektu k tělu, což se projevuje na Vašem pocitu hlubokého uvolnění a rovnováhy. Přijďte a nechte se unášet na vlnách nebeského uvolnění.

Napište mi:

  Úžasná masáž s Terezkou

  Rated 5,0 out of 5

  Včera jsem absolvoval svou první tantrickou masáž s masérkou Terezkou. Nic úžasnějšího jsem v životě nezažil ! Nádherné uvolnění těla a mysli doznívá ještě teď… Zažil jsem přesně to, co jsem pro svou tělesnou schránku a duši potřeboval. Děkuji Terezko

  Anonymous

  Nezapomenutelný zážitek

  Rated 5,0 out of 5

  Jako velká většina recenzí zde, jsem chtěl začít souslovím „No kde začít…“, ale pokusím se v podstatě nepopsatelný zážitek popsat jinak. Terezka je absolutně energická, krásná a čistá bytost. Už jen přivítání mi vykouzlilo na tváři úsměv a nemohl jsem se ho zbavit. Po kratičkém povídání na úvod jsem ucítil její první dotek. Musím přiznat, že se mi začaly chvět nohy a měl jsem pocit, že se propadám úplně někam mimo realitu. Hlava s tím ještě chvilku bojovala, ale nakonec se dokonale vyváženým dotekům Terezky naprosto poddala.

  Po skončení masáže jsem měl naprosto nepopsatelný pocit, hlavu osvobozenou od každodenních myšlenek. Stav mého těla a mysli jde opravdu těžko popsat slovy. V tento okamžik při sdílení prožitků věděla Terezka, že nejsem schopen cokoliv říci, takže jsem jen chvilku seděli a drželi se za ruku a pouze vnímali atmosféru, vůně , hudbu a přítomnost toho druhého …

  Na závěr bych chtěl říct, že jsem rád, že jsem nedal na různé webové komentáře a rozhodl se zkusit Tantru na vlastní kůži. V podání absolutně dokonalého anděla – Terezky – to byl nezapomenutelný zážitek. Založen na dokonalých dotecích a přítomnosti člověka, který je v dnešní době ochoten darovat dotek a obejmutí, vytrhl mou mysl z každodenní reality. Terezka mi během 3 hodin ukázala cestu k úplně jinému myšlení. Rada a doporučení pro všechny, kteří pomýšlejí na seznámení s Tantrou – nedejte na různé komentáře kolikrát hraničící s pornem, udělejte si čas, otevřete mysl a vyzkoušejte Tantru na vlastní kůži … je to především o hlavě … nikoli o sexu …

  Terezko DĚKUJI!!!!!!

  Standa M.

  Velmi příjemný zážitek

  Rated 5,0 out of 5

  Masáž s Terezou byla pro mě velmi příjemným, možná bych řekl nejpříjemnějším zážitkem na který si vzpomínám. Tereza na mě zapůsobila jako velmi klidná, dobrotivá a rozumná žena a moje počáteční nervozita po setkání s ní poměrně rychle vyprchala. Masáž s Terezou mohu určitě jen doporučit. Díky Terezo! 🙂

  Karel

  Tantricky unik s Terezkou

  Rated 5,0 out of 5

  Opet se mi postestilo zavitat na Tantrickou masaz a tentokrat s Terezkou.

  Diky zkusenostem, ktere jsem nasbiral s Klarkou, jsem tak nejak vedel co se bude dit a jak to bude probihat. Ale tak nejak jsem opomenul fakt, ze kazdy clovek je jiny a tim padem i tato masaz bude trochu jina a typicka tomu, jaka je Terezka, jako clovek a jak ona vnima Tantru.

  Terezka me privitala s jejim prijemnym usmevem a v tu ranu opadla jakakoliv obava ci nejistota. Cela masaz byla velmi prijemna, relaxacni a mazliva. Behem par minut se mi opet podarilo utect od reality, stresu a tech vsech veci, ktere si kazdy z nas v te hlave nosi a neustale resi. Dve hodiny, ktere jsem mel s Terezkou utekly az prilis velmi rychle a tak mi nezbyvalo nic jineho, nez si dohodnout dalsi schuzku.

  Dalsi nase setkani bylo trihodinove a i tento cas utekl velmi rychle. Ve fazi, kdy se clovek dokaze odreagovat a odpoutat od vsedniho zivota, je tento cas velice vzacny a krasny. A Terezka dokaze tento stav velice rychle navodit, takze si to muzete cele krasne uzit.

  Na jednu stranu jsem si pripadal provinile, nebot jsem dokazal nacerpat novou energii, kterou jsou urcite sebral Terezce ;o)

  Jaky je zaver? Ze se nemuzu dockat dalsi Tantricke terapie a uniku z reality. Terezka je velmi prijemna, mila, profesionalni a urcite ve vas dokaze vyvolat pohodu, klid a uvoneni. Rozhodne ji velice doporucuji. Tesim se na dalsi setkani.

  Honza

  Užil som si to naplno

  Rated 5,0 out of 5

  Moje prvé naozajstné stretnutie s tantrou som mal možnosť absolvovať s Terezkou, ktorá mi všetko dôkladne vysvetlila a previedla ma celým rituálom. Je úžasne len tak byť, prijímať a spoznávať svoje telo. Každý kúsok môjho tela dostal dostatok pozornosti, ako nikdy a užil som si to naplno. Je to zážitok, ktorý vo mne ešte stále doznieva. Už teraz sa teším na ďalšiu masáž a odporúčam všetkým odovzdať sa do rúk tu, kde vedia čo robia a robia to s láskou. Chcem poďakovať aj Klárke za jej profesionálny prístup.

  Peter
  Přesunout se na začátek