Tantrická masáž Praha

Jaspit

Gay tantra masáže

jaspit@milujemetantru.cz

+420 736 664 926

„Tantrickými masážemi se zabývám již přes 8 let. Získal jsem mnoho zkušeností z kurzů, vlastního studia a především ze samotných masáží. Specializuji se na gay tantra masáže, se kterými mám také nejvíce zkušeností.

Tantra pro mě znamená naučit se být v přítomnosti a vše přijmout takové, jaké je. Celé je to o vnímání vlastního těla, své sexuality, ale i o vypnutí se na chvíli a zapomenout na svět kolem sebe. Je pro mě velmi důležité vytvořit pro masáž jakési ‚safe space‘, tudíž na mou masáž uvítám všechny bez ohledu na věk či tvar těla. Zakládám si na prostoru, kde se přijímající cítí příjemně, uvolněně a může být naprosto sám sebou. Vnímám, že při naprosté relaxaci a pocitu přijetí dokážeme z tantry využít maximální potenciál. Respektuji hranice každého přijímajícího, proto je každá masáž velmi individuální a jedinečná. Po několika letech zkušeností mohu říci, že mi tantrické masáže dávají stále větší smysl a více mě naplňují.“

Kontaktujte přímo Jaspita:

  Skvělý relax s Jaspitem

  Rated 5,0 out of 5

  Dnes jsem byl už podruhé na tantrické masáži s masérem Jaspitem. Jaspit je výborný masér a těch 180 minut s ním uteklo velmi rychle. Po masáži jsem se cítil nádherně, zcela zrelaxovaný a uvolněný. Děkuji ještě jednou Jaspitovi za úžasnou masáž a vřele ho doporučuji. Určitě si u něj objednám další masáž.

  Anonymous

  Neskutečný zážitek s Jaspitem

  Rated 5,0 out of 5

  Dnes jsem byl na tantrické masáží a odnáším si neskutečný zážitek. Masér Jaspit – skvělý velmi milý kluk a bylo to 90 minut uvolnění relaxace pohody. Ještě jednou velmi děkuji. Jistě jsem nebyl naposled a vřele doporučuji.

  Anonymous

  Úžasná masáž

  Rated 5,0 out of 5

  Byla to moje první zkušenost s tantrickou masáží a bylo to úžasný. Příjemný, milý a přátelský přístup, uvolňující masáž, úžasné doteky a celkově skvělá atmosféra, během které si člověk připadal úplně v pohodě bez jakýchkoliv problémů. Čas uteče hrozně rychle, doporučuju rozhodně alespoň 90 min s tímto úžasným masérem. 🙂

  Anonymous
  Přesunout se na začátek