Tantrická masáž Praha
Slide
Tantrická masáž Praha

Milujeme tantru

Poznejte vědomou sexualitu

Tantrická masáž, Tantra kurzy a workshopy

Objednávky masáží a kurzů

U nás komunikujete přímo s Vámi vybranou masérkou / masérem.

Je třeba se objednat několik dnů, někdy i týdnů předem kvůli obsazenosti. Budeme se na vás moc těšit!

Působíme v různých studiích v Praze. Konkrétní místo domlouváme individuálně.

Potřebujete řešit něco jiného?

Tento kontakt slouží výhradně ke komunikaci s médii a řešením problémů, nelze zde objednat masáž.

info@milujemetantru.cz

Tantrická masáž Praha

Časté dotazy

#

Co když budu mít během tantra masáže erekci? Jak bude masér/ka reagovat?

Erekce je přirozeným projevem tělesných pocitů a vše co je přirozené je v tantrické masáži v pořádku. Součástí tantrické masáže je i práce se sexuální energií a intimitou, erekce je tedy pravděpodobná, ale není od Vás očekávaná a není ani potřeba! Neklademe na Vás žádné nároky a přijímáme všechny reakce Vašeho těla. Masáž můžete tedy prožít zcela uvolnění, bez jakýchkoliv nároků, cílů a představ.

Dnešní muži jsou totiž více než na své pocity, zaměřeni na výkon a dosahování cílů. Erekce je tak vnímána jako symbol mužnosti a sexuální úspěšnosti. Výsledkem ale je, že muži jsou pod velkým tlakem, který je často příčinou poruch erekce, předčasné ejakulace, ztráty chuti na sex, nízké citlivosti a další dysfunkce. U nás tedy můžete téma erekce zcela vypustit a nechat se jen unášet přítomným okamžikem a pocity, které vás provází v daný moment.

Je ejakulace cílem masáže? Co když k ní dojde?

Ejakulace není cílem této masáže, ale pokud k ní dojde přirozenou / necílenou cestou, je to v pořádku. Každá přirozená reakce těla je vítána. Avšak, ve většině případech je v Tantře lepší tuto sexuální energii nechat proudit v celém těle a využit její silný potenciál. Vědomé vnímání sexuality Vás může naučit s ejakulací a sex. energií pracovat. Dokonce můžete tak zažívat i celotělové orgasmy, a to zcela bez ejakulace, tedy ztráty energie.

Jaký je rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží?

Rozdíly jsou výrazné, i když někomu se mohou zdát nepatrné.

Erotická masáž

Je v první řadě pouze o ejakulaci / orgasmu, aneb tzv. happy endingu, kdy masérka dělá vše, aby klient odešel uspokojený. Je tedy kladen na klienta nárok / povinnost na vyvrcholení. Pokud k tomu nedojde, klient odchází zklamaný a s pocitem, že s ním je něco v nepořádku… Jde pouze o fyzické uvolnění, o sexuální potěšení, které přinese jen velice krátkodobý pocit spokojenosti.

Klient se vetšinou masérky může dotýkat i intimně, nebo je masírovaný celým tělem (nuru masáž). Ve většině případech si lze připlatit i za jiný erotický servis. Masérky jsou často jen narychlo vzdělané v oblasti masáží, nebo dokonce vůbec. Neumí pracovat se sexuální energií tak, aby Vás to mohlo někam posunout.

Erotická masáž nepomáhá při sexuálních dysfunkcích. Často jsou bohužel tyto erotické masáže pojmenovány jako masáže tantrické a to vyvolává ve veřejnosti nepravdivé informace, a tak je tantrická masáž často zaměňována za masáž erotickou. Klienti dokonce za takovou falešnou tantrickou masáž mohou zaplatit více, než za masáž erotickou – přitom je rozdíl pouze v pojmenování. Spoustu takových studií v tom vidí možnost více peněz a klientů.

Jak poznáte takové studio? Většinou podle toho, zda nabízí zároveň i erotické masáže či erotický servis, napovědět mohou také recenze klientů, varovným signálem jsou také příliš odhalené fotografie masérek/masérů, zakryté obličeje, příliš krátké trvání masáže a pokud Vám slibují vyvrcholení. Doba erotické masáže je většinou pouhých cca 30 – 60 min.

Tantrická masáž

Je také celotělová masáž, která ovšem pracuje s tělem a sexualitou na jiné úrovni. Cílem zde není ejakulace nebo orgasmus, ale prožitek vlastní energie a pocitů. I zde může k orgasmu dojít, jedná-li se spíše o spontánní reakci těla, než o cílenou aktivitu. Na klienta nejsou kladené žádné nároky. Klient je v pasivní roli, nedochází tedy k výměně doteků mezi jim a masérkou (kromě objetí, držení za ruku..).

Masérka či masér se nestává objektem jeho vzrušení, ale zprostředkovatelem / průvodcem na tantrické cestě. Kvalitní tantrická masérka má odpovídající vzdělání v oblasti masáží, tantrického tréninku, osobního rozvoje a několikaletou praxi. Pomáhá při poruchách erekce, předčasné ejakulaci, bolestivém sexuálním styku, nedostatku energie, nízké chuti k sexu, nízké sexuální vzrušivosti, zbavuje napětí a stresu, depresi z nedostatku intimních doteků a zlepšuje vztah k sobě samému i k partnerovi. Doba tantrické masáže je minimálně 90 min.

Můžu se během masáže masérky/maséra dotýkat?

Pokud zatoužíte po objetí, držení za ruku, položení ruky na nohu, tak ano! Intimnější doteky nejsou ale akceptovány! Tantrická masáž je pro Vás zejména o přijímání. V běžném životě jsme zvyklí každý dotek a péči ihned opětovat, a tak se nemůžeme plně soustředit ani na jednu roli. Při tantrické masáži je vždy jeden jen dávající, a jeden jen přijímající. Maséra / masérku může dotek rušit od plného soustředění na dávání a napojení na Vaše tělo. Pokud máte potřebu se dotýkat a to zejména intimně, doporučujeme Vám zvolit návštěvu jiného studia se zaměřením na erotické masáže.

Jak se mám na masáž připravit? Co si vzít s sebou?

Není nutná žádná příprava ani s sebou nepotřebujete nic. Jen před masáží prostaty doporučujeme kvůli hygieně a lepšímu pocitu se vyprázdnit nebo použít anální sprchu, klystýr či jinou variantu. Pokud máte delší vlasy, vezměte si s sebou gumičku do vlasů. Na místě je sprcha a je pro Vás připraven ručník, sprchový gel, sarong (indický šátek), voda, malé občerstvení…

Budu během masáže nahý/á? A masérka/masér také?

To záleží především na Vás a masérce/masérovi. Každý se musí cítit dobře podle svého uvážení. Obecně platí, že na začátku masáže máte oba velký šátek (sarong), který je Vám postupně odnímán, až jste zcela nahý/á nebo ve spodním prádle chcete-li. Ženy si mohou po celou dobu masáže nechat na sobě kalhotky, budou-li se tak cítit lépe. Většina masérek si nechává na sobě kalhotky nebo sarong. Když masírujeme ženy, můžeme být též nahé, pokud se tak bude cítit lépe. Jako přijímající se soustředíte především sám/sama na sebe. Naše masáže jsou na profesionální úrovni, není tedy potřeba řešit otázku nahoty u masérek a masérů.

Jsem stydlivý/á, je pro mně tedy tantrická masáž vhodná? Nebude pro mě nepříjemná?

To je naprosto v pořádku a stud není nic, co by Vám mělo bránit v návštěvě. Přijďte zkrátka takový, jaký jste. Každý v sobě řeší otázku studu, to je zcela přirozené. U nás máte prostor, ve kterém můžete odhodit tyto nejistoty a užít si naplno co Vám tantrická masáž přináší. Masíruje se pouze za světel svíček, je tedy v místnosti šero. Přijímáme lidi bez hodnocení a odsuzování!

Co zahrnuje cena masáže?

Kromě materiálních věcí, služby samotné a vzdělání, se do ceny masáží počítá také to, že masáž pro nás začíná min. 30 minut před Vaším příchodem a končí min. 30 minut po Vašem odchodu. Vše je třeba nachystat a poté uklidit. Tantrická masáž je také energicky náročná a abychom si udrželi stále tak kvalitní služby, tak nepracujeme každý den v týdnu a nepřijímáme během dne více jak 2 klienty. Jsme tak díky tomuto přístupu stále plní energie a svoji práci děláme z radosti a od srdce.

Musím být spirituálně založený, abych mohl poznat Tantru?

Rozhodně ne. Ani předchozí zkušenost s Tantrou není třeba mít. Je to prožitek vhodný pro každého. Někdy ani maséři nejsou spirituálně zaměřený a přitom to nic nevypovídá o jejich kvalitě.

Může dojít během masáže k sexu?

Rozhodně ne a to bez výjimky! Ani jiný druh erotického servisu. Pokud tohle hledáte, navštivte prosím jiné studio s tímto zaměřením.

Přesunout se na začátek