Tantrická masáž Praha

Jasmína

Masáže pro muže a ženy

yasmine@milujemetantru.cz

+420 732 222 476

Rádi byste se ponořili do víru energie a pocítili, jak se Váš životní elán znovu probouzí? Pak není nic lepšího, než si dopřát masáž od Jasmíny – zkušené a vášnivé masérky, která dokáže pomocí svých doteků a technik rozproudit energii a otevřít vaše tělo novým zážitkům. Uvolněte se, zapomeňte na starosti a nechte se unést vlnami blaženosti a vitality, které vám Jasmína umožní zažít. Odcházet budete svěží a plní dobré nálady. To prostě musíte zažít! 🙂

Napište mi:

  Yasmine has very gentle and soft touches. I had a fantastic time.

  Rated 5,0 out of 5

  I followed Klara already some time on different social media and I was interested in here tantra practices.

  Because she was unavailable, she proposed me to have a massage with Yasmine.

  When I arrived, Yasmine let me in with a big smile and gave me a very warm welcome. We had a short talk about the massage and about my expectations and my other experiences.

  After a shower she started the massage and she treated me heavenly for two hours. Yasmine is very professional and very passionate. During the two hours I felt amazing: very relaxed, a lot of energy, excitement, and I felt some sensations i never felt before.

  Yasmine has very gentle and soft touches who makes you feel in heaven. Magic hands ! I left with a smile and with an amazing feeling.

  I had a fantastic time. Thank you very much. I hope to see you again soon.

  Michael
  Přesunout se na začátek