Tantra kurzy

Tantrická masáž Praha

Videokurzy

Populární

Vstupte do světa tantrických technik a vědomé sexuality s našimi instruktážními videokurzy. Získáte konkrétní návody, jak si zpestřit intimní chvíle a to všechno v soukromí domova.

Tantrická masáž Praha

Zážitkový kurz pro pár

Jedinečný

Zážitkový kurz vás oba ještě více propojí a prohloubí váš intimní vztah. Prožijete spolu silný zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat a čerpat z něho pozitivní energii a konkrétní techniky.

Tantrická masáž Praha

Zážitkový kurz pro pár (2 lektoři)

Hledáte způsoby, jak obohatit svůj sexuální život, objevit nové praktiky, nebo se vypořádat s problémy v intimní sféře? Náš kurz vedený dvěma lektory – mužem a ženou, vám může poskytnout přesně to, co potřebujete.“

Tantrická masáž Praha

Konzultace

Chcete v naprostém soukromí hlouběji nahlédnout do tajů vědomé sexuality, obohatit si intimní život nebo něco vyřešit v oblasti sexuality?

Tantrická masáž Praha

Profesionální kurz masáže

Chcete se Tantře věnovat profesionálně? Naše školení vás vybaví všemi nezbytnými dovednostmi a po jeho absolvování obdržíte i certifikát.

Tantrická masáž Praha

Kurz masáže pro soukromé účely

Chcete ve svém sexuálním životě prohloubit intimitu, zesílit prožitky a potěšení? Nebo snad překvapit partnera zážitkem, na který bude dlouho vzpomínat?

Hodnocení našich kurzů

Naprostá spokojenost

Rated 5,0 out of 5

Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.

Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.

S manželem se těšíme na další jejich projekty.

Děkujeme

Andy a Rick

Díky workshopům se mně a manželce zlepšil milostný vztah

Rated 5,0 out of 5

Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.

Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.

Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.

Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.

Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.

Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.

Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.

Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

Rick

Odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou

Rated 5,0 out of 5

Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

Peter

Seminář mi otevřel oči!

Rated 5,0 out of 5

Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

Jan

Parádní

Rated 5,0 out of 5

Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

Michal
Přesunout se na začátek