Videokurzy

Dostaňte se do víru tantry

Obohaťte svůj sexuální a intimní život o nové zkušenosti a inspirujte se Klářinými tipy a technikami skrze videa, podcasty a rozhovory. Tato online platforma vám umožňuje prozkoumávat svět vědomé sexuality kdykoli se rozhodnete, v klidu a soukromí vašeho domova.

Pokud vás zaujme nějaké téma nebo máte konkrétní otázku, neváhejte a napište Kláře přímo v chatu. Její videa obsahují řadu praktických ukázek na lidech, které vás nejen vzdělají, ale také vám přinesou nové inspirace do vašeho intimního života. Ať už jste sami nebo ve vztahu, naše platforma je otevřena pro každého. Nemusíte mít partnera, abyste začali objevovat svou vlastní sexualitu.

Veškerý obsah je v českém jazyce a každý měsíc přidává nový obsah a kurzy.

Sledujte mě na herohero

Jaký obsah přesně získáte?

 • 40+ technik masáže penisu a vulvy
 • Tipy na zpestření orálního sexu, vzájemné masturbace atd.
 • Podrobný průvodce tantrickou masáží krok za krokem
 • Rady pro tantrický sex
 • Návod na dosažení celotělového orgasmu (bez ejakulace)
 • Řešení problémů s erekcí / ejakulací
 • Různé předehry a rituály
 • Masáž prostaty a prsou
 • Podcasty a rozhovory na různá témata
 • Jak komunikovat o sexu
 • Sexuální seznam přání a fantazií ke stažení
 • Hudba pro smyslné chvíle
 • Diskuse o pornografii
 • A mnohem více!
Tantrická masáž Praha

80+ videí

Tantrická masáž Praha

30+ podcastů

✔️ Naučte se spoustu nových věcí z pohodlí vašeho domova

✔️ Posuňte váš intimní život na vyšší úroveň

✔️ Vyřešte své starosti v oblasti sexuality

✔️ Kdykoli bezplatně zrušte odběr

✔️ Každý měsíc se těšte na nový obsah

✔️ Pro páry i singles, muže i ženy, LGBTQ+

Hodnocení našich kurzů

Rated 5,0 out of 5

Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

Jaspit
Rated 5,0 out of 5

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek
Rated 5,0 out of 5

Dakujem za osvetu o Tantre. Aj vdaka Vasim videam sme sa posunuli s manzelkou v pred. Velmi nas to v tomto smere obohatilo. Som zvedavy na dalsie instruktazne videa.

Miro
Rated 5,0 out of 5

Ja by som chcela napísať, že podľa mňa robíte skvelú prácu, z videí sa ľahko učí a celý tento online kurz mi veľmi vylepšil toto obdobie, keď sme všetci stále len doma. 🙂 Celkovo tantra ma veľmi zaujíma a rozmýšľam, že v budúcnosti, by som sa chcela uberať podobným smerom a podstúpenie tohto kurzu je pre mňa pekným štartom do ,,tantrickej“ kariéry. Ďakujem za všetky videá, príspevky a teším sa na ďalšie!

Luna
Rated 5,0 out of 5

Tak uz jsem se pridala do online clenstvi (Patreon) a koukame na to s partnerem. A musim ti rict, ze mas fakt obrovskej dar to tem chlapum podat jasne, vecne, ale zaroven z tebe sala tak neuveritelne leciva energie, ze je tam citit obrovsky soucit a pochopeni. A to si myslim, ze ti chlapi hrozne moc potrebuji. Ze od te partnerky si to nekdy muzou brat jako vytku, ze nejsou dost dobri, ale od tebe to podle me dokazou proste v pohode prijmout bez pocitu, ze nejsou dost dobri. ❤️Jsem moc rada, ze timhle obohacujes svet. 🙂

Lucie

Díly na ukázku

Přesunout se na začátek