Workshopy a semináře

Tantrická masáž Praha

1. Vědomý milenec

(pro muže)

 • Ženská x Mužská sexualita
 • Jak na orgasmus bez ejakulace
 • Nejčastější sexuální mýty
 • Jak na tantrický sex
 • Jak mít kontrolu nad ejakulací
 • Jak řešit problémy s erekcí / ejakulací
 • Klitoris x Bod G
 • Techniky masáže vulvy / vagíny
 • Techniky masáže penisu
 • Jak na masáž prostaty
 • Co ví věda o vlivu pornografie
 • Meditace na závěr

Hledáte způsob, jak oživit a prohloubit svůj intimní život? Naše semináře jsou speciálně navrženy pro ty, kdo chtějí prozkoumat nové možnosti ve svém sexuálním životě a odemknout další úrovně vzájemného porozumění a blízkosti.

Co vás čeká?

Pod vedením Kláry a Zdeňky, našich zkušených lektorek, se ponoříte do světa sexuality a intimity. Naše semináře nabízejí bohatý mix teoretických znalostí, praktických cvičení a živých demonstrací. Od technik zlepšení intimního života po hlubší porozumění vlastním potřebám – s námi získáte komplexní průvodce ke zdravější a šťastnější sexualitě.

Osobní přístup a dobrovolnost

Pro zajištění maximálního komfortu a osobního rozvoje je počet účastníků omezen na 12. Tato malá skupina umožňuje intenzivnější zážitek a prostor pro individuální interakci.

V našem bezpečném a podporujícím prostředí se můžete cítit uvolněně a bez obav. Účast na praktických ukázkách je zcela dobrovolná a respektujeme vaše osobní hranice. Cílem je, abyste se cítili komfortně a mohli se svobodně rozhodnout, jak se zapojíte.

Tantrická masáž Praha

Co získáte?

Každý účastník obdrží scripta z workshopu, které vám umožní soustředit se na prožitek a později si osvěžit naučené techniky a informace. Kromě nových poznatků a dovedností vás během workshopu čeká také občerstvení, které si můžete vychutnat na místě. Navíc nabízíme možnost darovat tento jedinečný zážitek vašim blízkým prostřednictvím dárkového poukazu.

Inkluzivní Prostředí

Jsme hrdí na to, že naše workshopy jsou otevřené a přátelské pro LGBTQ+ komunitu a všechny, kteří mají zájem o pozitivní a respektující přístup k sexualitě. Stačí být starší 18 let a mít otevřenou mysl!

Napište nám k rezervaci místa:

  Naprostá spokojenost

  Rated 5,0 out of 5

  Kurz vědomí milenci: naprostá spokojenost, nejen že vás workshop naučí komunikaci s partnerem, ale i seznámí s problematikou moderní sexuality. S partnerem nám to pomohlo rozvinout naši intimitu a vzájemné napojení v této oblasti. Workshop doporučuji všem párům kteří by chtěli přivést něco nového do svého vztahu.

  Klára a Zdeňka jsou velice příjemné slečny. Vše dobře vysvětlí, vyslechnou a neodsuzují. Společně vytváří přátelskou atmosféru.

  S manželem se těšíme na další jejich projekty.

  Děkujeme

  Andy a Rick

  Díky workshopům se mně a manželce zlepšil milostný vztah

  Rated 5,0 out of 5

  Již jsem byl na dvou workshopech u Kláry a Zděňky. Oba workshopy byly velmi poučné a otevřeli mi oči ohledně sexuality a vše tomu podobnému.

  Obě holky jsou pozitivní, objektivní, vše řádně vysvětlí, vyslechnou názory, nesoudí a i poradí.

  Z holek vyzařuje krásná a příjemná energie při které se uvolníte, k tomu jde na holkách vidět, že je tantra opravdu baví a mají dlouhou praxi.

  Na workshopech panuje skvělá přátelská atmosféra a k tomu je připraveno skvělé občerstvení.

  Díky workshopům/tantře se mně a manželce zlepšil milostný vztah na psychické stránce, proto jsme neváhali si od Kláry objednat pár věcí z e-shopu.

  Produkty z e-shopu jsou v nejlepší kvalitě za rozumnou cenu.

  Určitě doporučuji absolvovat některý z workshopů všem mužům, párům či samotným ženám.

  Těším se na další setkání s Klárou a Zděnkou či jen jen s Klárou. ♥

  Rick

  Odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou

  Rated 5,0 out of 5

  Informacii nikdy nie je dosť a workshop Vědomý milenec je presne o tom, tak ak sa chceš niečo nové dozvedieť, tak odporúčam workshop s Klárkou a Zdeňkou. Profesionálny prístup lektoriek, príjemné prostredie, dobrá partia mužov, množstvo zaujímavých informácií a nových pohľadov na túto dnes ešte stále ,,tabu” tému.

  Peter

  Seminář mi otevřel oči!

  Rated 5,0 out of 5

  Kurz byl pro mě opravdu silným zážitkem a hodně mi otevřel oči. Díky slečnám co s námi spolupracovaly jsem poznal, jak můžou být doteky intenzivní, kurz ve mně probudil silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům.

  Jan

  Parádní

  Rated 5,0 out of 5

  Workshop na téma vědomé sexuality byl naprosto parádní. Klára je skutečný profesionál a ve spoustě věcech mi otevřela oči. Můžu maximálně doporučit a sám se rád zúčastním dalších přednášek.

  Michal

  Podmínky Storna

  Pro účast na našich seminářích je vyžadována platba předem. Rozumíme, že se mohou objevit nepředvídané okolnosti, a proto nabízíme následující možnosti storna:

  1. Úplné Vrácení Peněz: Pokud zrušíte svou účast nejméně 14 dní před datem konání semináře, budete mít nárok na úplné vrácení již zaplacené částky.
  2. Částečné Vrácení Peněz: Pokud zrušíte svou účast 7-13 dní před konáním semináře, budete mít nárok na 50% vrácení zaplacené částky. Toto pravidlo reflektuje náklady a logistiku spojené s plánováním semináře.
  3. Převod na Jiný Termín: V případě, že zrušíte svou účast méně než 7 dní před seminářem, není možné vrácení peněz. Nabízíme však možnost převodu vaší registrace na jiný termín semináře, pokud to situace dovolí.
  4. Nepřítomnost: V případě nepřítomnosti na semináři bez předchozího upozornění není možné vrácení peněz.

  * Při nenaplnění minimálního počtu uchazečů se seminář zruší nebo přesune na jiný termín a záloha Vám bude buď vrácena nebo uchována na další termín (dle domluvy).

  Přesunout se na začátek