Tantra masáž pro ženy

Dopřejte si láskyplný, něžný, pečující, avšak intenzivní zážitek. Zasloužíte si to! U nás se budete cítit jako bohyně. Tantra masáž je zkrátka i pro ženy! Tak si ji přijďte užít a dopřát si to nejlepší.

K nám můžete přijít z jakéhokoliv důvodu. Třeba pro velkou dávku objetí, smyslnosti, vzrušení, pohlazení, nebo si jen přijít zkrátka odpočinout.

Budeme Vás přijímat takovou, jaká jste!

Každá žena potřebuje individuální přístup a k tomu tak i přistupujeme.

Vše je zcela dobrovolné, sama si určujete průběh masáže. Během masáže můžete maséra / masérku kdykoliv zastavit nebo požádat o jiný dotek či intenzitu, při které se budete cítit 100% komfortně.

Budeme dělat jen to, co sama chcete a co je Vám příjemné.

Intimní masáž vulvy je také individuální a nemusí k ní ani dojít. To se domluvíte během úvodního rozhovoru s Vaší masérkou / masérem. Během masáže se můžete také jakkoliv rozmyslet a to je i nejvhodnější cesta – rozhodovat se podle aktuálním pocitů. Kdykoliv můžete dávajícího také požádat, aby s intimní masáží nebo jakýmkoliv dotekem přestal. To u nás jedině vítáme.

Cílem je cítit se uvolněná, svá a cítila se v bezpečí. Všechny emoce a projevy jsou vítané.“

Během úvodního rozhovoru, který probíhá bezprostředně před samotnou masáží, si můžete určit Vaše hranice, preference, přání a probrat s masérkou / masérem cokoliv, co sama potřebujete a pak už se můžete zcela oddat relaxaci a péči.

Přijmeme Vás takovou jaká jste. Nezáleží nám na tvaru těla, vzhledu, věku ani sexuální orientaci. Vyberte si na masáž dle svých preferencí masérku nebo maséra.

Můžete se také objednat na vaginální mapování s naší masérkou Zuzkou.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž (prsou, vulvy, penisu)
  • práce se sexuální energií
  • závěrečný posezení / rozhovor
DélkaCena
1,5 hodiny2.990 Kč
2 hodiny3.990 Kč
2,5 hodiny4.990 Kč
3 hodiny5.990 Kč

Hodnocení naší masáže?

Báru mohu jedině doporučit

Rated 5,0 out of 5

Masáž od Báry pro mě byla krásným zážitkem – její doteky jsou pečující, uvolňující a energetizující. Masáž plynula v příjemných vlnách, kdy jsem se nořila do svého nitra a zase vracela zpátky do těla a vnímala jen přítomný okamžik a pocity ve svém těle, které se stále více rozvolňovalo v narůstající energii. Dopřála jsem si tříhodinovou masáž a můžu jedině doporučit, protože díky dostatečnému času se celé tělo skvěle zregenerovalo, vyživilo, a dokonce jsem se dostala i do nových sfér energetických prožitků.

Zuzana

Každý dotek jsem si vychutnala naplno

Rated 5,0 out of 5

Masáž jsem dostala od kamarádky jako dárek, sama od sebe bych se nikdy neodhodlala jít a to by byla opravdu velká chyba. Prožila jsem krásné dvě hodiny s krásnou a empatickou bohyní Klárkou. 🥰 Klárka je neskutečně milá a vnímavá a proto jsem si každý její dotek vychutnala naplno. Ještě jednou moc děkuji.

Denisa

Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování

Rated 5,0 out of 5

Několik let pracuji se svým tělem a s uvolňováním léta ukládaného napětí a emočních bloků a léčením starých zranění. Vaginální maping pro mne představoval další, hlubší a jemnější úroveň práce s tělem. Ale současně také něco tajemného, co spadá do oblasti „fakt hustý“ a o čem se ve „slušné společnosti“ nemluví. I když mám poměrně vysoký práh bolesti, nějaká část mne měla strach, že to bude bolet a nevím, jak moc. Můj vaginální maping byl spojený s mnoha překvapeními. Zuzka pracovala velmi jemně a citlivě, jako by zkušený milenec prováděl nezkušenou dívku skrz ztrátu panenství. Nebolelo to. Překvapilo mne, co všechno si moje vagina pamatuje a jak ke mně hovoří. Některé body byly citlivější, některé velmi živé a některé se probouzely velmi pomalu. Některé body měly vnitřní funkce, např. vnitřní kontrolor, hlídač svobody projevu, udržovač živosti a pohybu, uvolňovač napětí, duhový energetický had… Moje vagina se rozpomínala a ožívala. Během pěti sezení se mi postupně vybavovaly situace pro mne emočně bolestivé; některé z nich jsem dávno kamsi zasunula a vůbec si nyní nepamatovala. Uvědomovala jsem si, že pouze já utvářím svůj svět a mám sílu a právo si hlídat své hranice a nenechat druhé, aby se mnou jednali hrubě, necitlivě nebo ponižujícně. V některých okamžicích celá moje pánev ožívala a vnitřně tancovala. Cítila jsem víc energie a současně vnitřní klid a úctu a vděčnost ke svému tělu. Prosila jsem ho za odpuštění za moje ubližování, nelásku, nespokojenost s ním, děkovala jsem za to, že je, jaké je a za zkušenosti, kterých se mi dostalo. Vaginální maping byl pro mne rituálem uzdravování vnímání vlastního těla a své sexuality, přerodem směrem ke zdravé ženě. Pro mne byl zkušeností, kterou mohu doporučit i jiným ženám, zvláště se Zuzkou.

Jana

Skvělá zkušenost s Klárkou

Rated 5,0 out of 5

Včerejší tantrická masáž s Klárkou byla má první a věřím, že ne poslední! Celá masáž byla relaxační, klidná a moc příjemná. Na konci jsem se cítila úplně nabitá energií a jen si plula na obláčku spokojenosti.

Díky, Klárko, za skvělý zážitek! Mohu jen a jen doporučit 🙂

Ela

Děkuji za nádherný zážitek

Rated 5,0 out of 5

Milá Zuzko, chtěla bych ti ještě jednou poděkovat za skvělou masáž, byl to jeden z mých nejkrásnějších zážitků v poslední době. Tvé konejšivé a jemné doteky mě dokázaly úplně uvolnit a přenést do světa jiných, jemnějších energií. A měla jsem nádherný pocit, že jsem zahrnuta léčivou láskou. Takových pocitů je v životě méně, než bych si přála, a tak, pokud budu moct, ráda se budu k tvým masážím vracet.

Ingrid

Přesunout se na začátek