Tantrická masáž Praha

Hanka

Masáže pro muže a ženy

hanka@milujemetantru.cz

+420 603 723 714

„Jsem profesionální masérka s 12letou praxí v tantrických, relaxačních a klasických masážích. Mým cílem je poskytnout vám prostor pro relaxaci a obnovu energie. Můžete si vybrat, zda preferujete spíše jemné relaxační doteky nebo dynamické energizující techniky, které vám pomohou obnovit vaši energii a zároveň najít vnitřní klid. Při masážích kladu důraz na uvolňující atmosféru. V mém prostoru se můžete cítit bezpečně a odpočatě, odcházet obohacení a plní nové energie. Jsem zde pro vás, abych pomohla odstranit napětí, navodit hluboký stav relaxace a podpořit vaši celkovou vitalitu. Cílem mé každé masáže je poskytnout oázu klidu a relaxace v dnešním hektickém životě a přispět k harmonii vaší mysli i těla.“

Kontaktujte přímo Hanku

Je třeba se objednat několik dnů, někdy i týdnů předem. 

  Zážitek s Hankou

  Rated 5,0 out of 5

  Měl jsem to potěšení poznat tuto úžasnou ženu Hanku, která má jemný relaxační léčebný dotek a její kouzelné ruce dodaly mému tělu energii, naprosto ohromující zážitek.

  Anonymous

  Nejlepší masáž od Hanky

  Rated 5,0 out of 5

  Dnes jsem měl opravdu relaxační masáž u Hanky. Byla to nejlepší tantrická masáž, jakou jsem kdy měl. Během masáže jsem se cítil uvolněně a po masáži jsem se cítil plný energie. Určitě se vrátím.

  Anonymous
  Přesunout se na začátek