Tantrická masáž Praha
Slide
Tantrická masáž Praha

Milujeme tantru

Poznejte vědomou sexualitu

Tantrická masáž, Tantra kurzy a workshopy

Co je to tantra masáž?

Tantra masáž je jedinečný zážitek, kdy se Vám zastaví čas a užíváte si každý dotek, jako by měl být ten poslední. Vy jen ležíte a necháte o sebe pečovat. Nejste do ničeho nuceni, tudíž vše záleží zcela na Vás.

„Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu.“

Masáž probíhá v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Tantra se nezaměřuje na žádný cíl, ale pouze na přítomný okamžik. Probouzí emoce v těle a dává možnost šťastným a láskyplným okamžikům, které si každý z nás zaslouží.

„Tantra masáž dává úplně nový směr naší sexualitě a vlastním prožitkům.“

Dotek, blízkost, objetí, něha, intimita a láska je to, po čem touží každý člověk. Tantrická masáž právě všechny tyto lidské potřeby představuje a můžete je tedy načerpat touto cestou.

Proč jít k nám?

  • ✅ U nás komunikujete s přímo Vámi vybranou masérkou / masérem
  • ✅ Působíme ve 4 studiích v Praze (různé lokality)
  • Jsme seriózní podnik – nenabízíme erotické masáže ani jiné sexuální služby
  • ✅ Přijímáme všechny bez ohledu na věk (18-99 let), vzhled a sexuální orientaci
  • ✅ Všechny naše masérky a maséři byli pečlivě vybíráni a proškoleni
  • ✅ Naše tantrická masáž obsahuje celou škálu postupů a technik (nejde jen o hlazení)
  • Vzděláváme veřejnost v oblasti Tantry a sexuality
  • Nabízíme širokou škálu služeb jak pro muže, ženy, tak páry
  • ✅ Máme mnoho spokojených zákazníků (viz recenze)
  • ✅ Můžete si o Milujeme Tantru poslechnout několik rozhovorů v médiích

Naše služby

Tantra masáž pro muže Praha

Tantra masáž pro muže

Dopřejte si moment luxusu a prozkoumejte nový pohled na sexualitu a prožitku. Očekávejte vzrušení, které se rozlévá celým tělem. Je to zážitek, který si skutečně zamilujete!
Tantra masáž pro ženu Praha

Tantra masáž pro ženu

Jako žena budete hýčkána a opečovávána tak, jako možná ještě nikdy předtím. Budete se cítit jako bohyně a to v bezpečném a intimním prostředí.
Tantra masáž pro pár Praha

Tantra masáž pro pár

Zažijte společně s partnerem či partnerkou silný tantrický zážitek a obohaťte tak váš intimní vztah. Tato zkušenost vám umožní objevit nové techniky a pocity, které mohou přinést více radosti a vzrušení do vaší intimní sféry.
Milujeme tantru - Tantra masáž s rituálem smyslů

Tantra masáž s rituálem smyslů

Pro gurmány

Unikátní rituál obohacený o intenzivní dráždění smyslů, který vás povede k hlubšímu vnímání svého těla a sexuality. Ponořte se do světa nových zážitků a prohlubte svou tantrickou zkušenost.
Milujeme tantru - Zážitková masáž

Zážitková masáž pro vašeho partnera/ku

Speciální

Chcete obohatit svůj intimní život a naučit se nové techniky doteku? Přijďte vyzkoušet naši zážitkovou tantrickou masáž a překvapte vašeho partnera jedinečným zážitkem.
Milujeme tantru - Tantra masáž čtyřruční

Tantra masáž čtyřruční

Pro skutečné milovníky, kteří hledají jen to nejlepší. Nechte se hýčkat dvěma maséry/masérkami dle vašeho výběru a ponořte se do pravého pozemského ráje.
Milujeme tantru - Vaginální mapování

Vaginální mapování

Pokud hledáte cestu k většímu potěšení a osvobození od emocionálních blokád, vaginální mapování je klíčem k posílení vaší ženské síly a obnovení vztahu s vaším tělem na nejintimnější úrovni.
Milujeme tantru - kurzy

Kurzy

Oblíbené

Zkuste nové techniky a postupy a oživte tak svůj intimní život! Nabízíme spoustu tipů a inspirace, ať už online, tak osobně. Pusťte se do objevování a experimentování ještě dnes!
Milujeme tantru - workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Těšit se můžete na různé tipy, techniky a fakta, které zkvalitní váš intimní život. Naučte se nové věci, které můžete ihned praktikovat ve vašem životě ať už na sobě nebo vašem partnerovi/partnerce.

Masérky a maséři

Jak se objednat na masáž?

1.
Vyberte si o jakou službu máte zájem.
2.
Vyberte si maséra či masérku.
3.
Objednejte se u konkrétní masérky či maséra.
Naši maséři - Praha tantrická masáž

Naše prostory

Milujeme tantru - prostory

Kubelíkova 3, Praha 3

Milujeme tantru - prostory

Na Moráni 5, Praha 1

Milujeme tantru - prostory

Národní obrany 22, Praha 6

Milujeme tantru - prostory

Příjemný prostor v centru Prahy

Reference

Aneb jak nás vidí naši klienti

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil

Rated 5,0 out of 5
24. 1. 2020

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.

Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.

Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.

Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Kurz se Zuzanou jsme si oba užili

Rated 5,0 out of 5
17. 3. 2024

Milá Zuzano, jsme toho ještě plni 😊 Bylo to s Vámi nádherné pro oba. Je to též hodně o „chemii“ s Vámi. Zkrátka jste nám „sedla“, že nebyl problém se uvolnit. Byť jsme se i do včerejška ne zcela zřídka hezky milovali, tak se Vám povedlo nás posunout o kousek dál. Děkujeme

Pepík a Dáša

Krásná masáž od Veroniky

Rated 5,0 out of 5
26. 1. 2024

Dnes jsem zažil nádhernou masáž s krásnou milou Veronikou. Bylo to velice příjemné, nepopsatelné uvolnění celého těla a mysli. Myslím, že přesně tohle jsem potřeboval. Určitě návštěvu plánuji zopakovat. Děkuji.

Honza

Úžasná masáž s Terezkou

Rated 5,0 out of 5
9. 1. 2024

Včera jsem absolvoval svou první tantrickou masáž s masérkou Terezkou. Nic úžasnějšího jsem v životě nezažil ! Nádherné uvolnění těla a mysli doznívá ještě teď… Zažil jsem přesně to, co jsem pro svou tělesnou schránku a duši potřeboval. Děkuji Terezko

Anonymous

Zážitek s Hankou

Rated 5,0 out of 5
31. 12. 2023

Měl jsem to potěšení poznat tuto úžasnou ženu Hanku, která má jemný relaxační léčebný dotek a její kouzelné ruce dodaly mému tělu energii, naprosto ohromující zážitek.

Anonymous

Nejlepší masáž od Hanky

Rated 5,0 out of 5
31. 12. 2023

Dnes jsem měl opravdu relaxační masáž u Hanky. Byla to nejlepší tantrická masáž, jakou jsem kdy měl. Během masáže jsem se cítil uvolněně a po masáži jsem se cítil plný energie. Určitě se vrátím.

Anonymous

Děkujeme za kurz, Zuzko!

Rated 5,0 out of 5
5. 11. 2023

Děkujeme moc za úžasný zážitek! Tohle by měl zažít každý pár. Děkujeme, že

se něčemu takovému věnujete.

Margarita & Vojta
Přesunout se na začátek