Tantrická masáž Praha
Slide
Tantrická masáž Praha

Milujeme tantru

Poznejte vědomou sexualitu

Tantrická masáž, Tantra kurzy a workshopy

Co je to tantra masáž?

Tantra masáž je jedinečný zážitek, kdy se Vám zastaví čas a užíváte si každý dotek, jako by měl být ten poslední. Vy jen ležíte a necháte o sebe pečovat. Nejste do ničeho nuceni, tudíž vše záleží zcela na Vás.

„Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu.“

Masáž probíhá v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Tantra se nezaměřuje na žádný cíl, ale pouze na přítomný okamžik. Probouzí emoce v těle a dává možnost šťastným a láskyplným okamžikům, které si každý z nás zaslouží.

„Tantra masáž dává úplně nový směr naší sexualitě a vlastním prožitkům.“

Dotek, blízkost, objetí, něha, intimita a láska je to, po čem touží každý člověk. Tantrická masáž právě všechny tyto lidské potřeby představuje a můžete je tedy načerpat touto cestou.

Proč jít k nám?

  • ✅ U nás komunikujete s přímo Vámi vybranou masérkou / masérem
  • ✅ Působíme ve 4 studiích v Praze (různé lokality)
  • Jsme seriózní podnik – nenabízíme erotické masáže ani jiné sexuální služby
  • ✅ Přijímáme všechny bez ohledu na věk (18-99 let), vzhled a sexuální orientaci
  • ✅ Všechny naše masérky a maséři byli pečlivě vybíráni a proškoleni
  • ✅ Naše tantrická masáž obsahuje celou škálu postupů a technik (nejde jen o hlazení)
  • Vzděláváme veřejnost v oblasti Tantry a sexuality
  • Nabízíme širokou škálu služeb jak pro muže, ženy, tak páry
  • ✅ Máme mnoho spokojených zákazníků (viz recenze)
  • ✅ Můžete si o Milujeme Tantru poslechnout několik rozhovorů v médiích

Naše služby

Tantra masáž pro muže Praha

Tantra masáž pro muže

Dopřejte si moment luxusu a prozkoumejte nový pohled na sexualitu a prožitku. Očekávejte vzrušení, které se rozlévá celým tělem. Je to zážitek, který si skutečně zamilujete!
Tantra masáž pro ženu Praha

Tantra masáž pro ženu

Jako žena budete hýčkána a opečovávána tak, jako možná ještě nikdy předtím. Budete se cítit jako bohyně a to v bezpečném a intimním prostředí.
Tantra masáž pro pár Praha

Tantra masáž pro pár

Zažijte společně s partnerem či partnerkou silný tantrický zážitek a obohaťte tak váš intimní vztah. Tato zkušenost vám umožní objevit nové techniky a pocity, které mohou přinést více radosti a vzrušení do vaší intimní sféry.
Milujeme tantru - Tantra masáž s rituálem smyslů

Tantra masáž s rituálem smyslů

Pro gurmány

Unikátní rituál obohacený o intenzivní dráždění smyslů, který vás povede k hlubšímu vnímání svého těla a sexuality. Ponořte se do světa nových zážitků a prohlubte svou tantrickou zkušenost.
Milujeme tantru - Zážitková masáž

Zážitková masáž pro vašeho partnera/ku

Speciální

Chcete obohatit svůj intimní život a naučit se nové techniky doteku? Přijďte vyzkoušet naši zážitkovou tantrickou masáž a překvapte vašeho partnera jedinečným zážitkem.
Milujeme tantru - Tantra masáž čtyřruční

Tantra masáž čtyřruční

Pro skutečné milovníky, kteří hledají jen to nejlepší. Nechte se hýčkat dvěma maséry/masérkami dle vašeho výběru a ponořte se do pravého pozemského ráje.
Milujeme tantru - Vaginální mapování

Vaginální mapování

Pokud hledáte cestu k většímu potěšení a osvobození od emocionálních blokád, vaginální mapování je klíčem k posílení vaší ženské síly a obnovení vztahu s vaším tělem na nejintimnější úrovni.
Milujeme tantru - kurzy

Kurzy

Oblíbené

Zkuste nové techniky a postupy a oživte tak svůj intimní život! Nabízíme spoustu tipů a inspirace, ať už online, tak osobně. Pusťte se do objevování a experimentování ještě dnes!
Milujeme tantru - workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Těšit se můžete na různé tipy, techniky a fakta, které zkvalitní váš intimní život. Naučte se nové věci, které můžete ihned praktikovat ve vašem životě ať už na sobě nebo vašem partnerovi/partnerce.

Masérky a maséři

Jak se objednat na masáž?

1.
Vyberte si o jakou službu máte zájem.
2.
Vyberte si maséra či masérku.
3.
Objednejte se u konkrétní masérky či maséra.
Naši maséři - Praha tantrická masáž

Naše prostory

Milujeme tantru - prostory

Na Moráni 5, Praha 1

Milujeme tantru - prostory

Národní obrany 22, Praha 6

Milujeme tantru - prostory

Příjemný prostor v centru Prahy

Reference

Aneb jak nás vidí naši klienti

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil

Rated 5,0 out of 5
24. 1. 2020

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.

Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.

Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.

Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Super tantrická masáž s Rézou

Rated 5,0 out of 5
16. 7. 2024

Réza je moc milá a velmi vnímavá. Při prvním setkání se usmívala a působila klidně. Během rozhovoru vnímala každé slovo a díky tomu vytvořila velmi důvěrné prostředí pro sdílení. Tantrická masáž byla zážitek plný energie a napojení, kdy jsem se snažila dostat se k sobě samé. Moc oceňuji i klidný rozhovor po masáži, kdy mi dala Réza možnost zklidnění a sdílení. Moc děkuju!

Anonymous

Energitizující zážitek plný jemné blízkosti

Rated 5,0 out of 5
6. 7. 2024

Jen ve stručnosti bych se rád podělil o svůj zážitek s Terezkou, která na mě působila už podle rozhovoru na videu jako moc milá, empatická a láskyplná bytost, která ví, co dělá, a co dělá, tak dělá s láskou. A jsem moc rád, že jsem se v ní nezklamal. Masáž byla super, cítíl jsem, jak mi energie proudí célým tělem a zaktivizovala centra, o kterých jsem ani nevěděl, že je mám. Děkuji, rád se někdy vrátím.

Jar-z-Br-u-Ter

Skvělá zkušenost ze Zuzanou

Rated 5,0 out of 5
15. 6. 2024

Zuzano, moc děkuji, cítím se po včerejšku úplně jinak, víc živě (včera jsem byla až do večera jak omámená). Lákalo by mě se naučit pomocí dechu rozvádět energii do těla, tak uvidím. Každopádně moc moc děkuji, jsem vděčná životu za naše setkání a Váš přístup, budu Vás doporučovat 😉. Hezký zbytek dne přeji, Petra

Petra

Kurz se Zuzanou jsme si oba užili

Rated 5,0 out of 5
17. 3. 2024

Milá Zuzano, jsme toho ještě plni 😊 Bylo to s Vámi nádherné pro oba. Je to též hodně o „chemii“ s Vámi. Zkrátka jste nám „sedla“, že nebyl problém se uvolnit. Byť jsme se i do včerejška ne zcela zřídka hezky milovali, tak se Vám povedlo nás posunout o kousek dál. Děkujeme

Pepík a Dáša

Krásná masáž od Veroniky

Rated 5,0 out of 5
26. 1. 2024

Dnes jsem zažil nádhernou masáž s krásnou milou Veronikou. Bylo to velice příjemné, nepopsatelné uvolnění celého těla a mysli. Myslím, že přesně tohle jsem potřeboval. Určitě návštěvu plánuji zopakovat. Děkuji.

Honza

Úžasná masáž s Terezkou

Rated 5,0 out of 5
9. 1. 2024

Včera jsem absolvoval svou první tantrickou masáž s masérkou Terezkou. Nic úžasnějšího jsem v životě nezažil ! Nádherné uvolnění těla a mysli doznívá ještě teď… Zažil jsem přesně to, co jsem pro svou tělesnou schránku a duši potřeboval. Děkuji Terezko

Anonymous
Přesunout se na začátek