Profesionální kurz Tantra masáže

Tantrická masáž Praha

Rozšiřte s naším Tantra kurzem vaše dovednosti a znalosti v umění tantrických masáží s naším speciálně navrženým kurzem pro profesionály. Tento kurz je přizpůsobený individuálně, abychom vás vybavili všemi nezbytnými dovednostmi a znalostmi, které musíte jako profesionál v oblasti Tantra masáží ovládat. Cílem je poskytnout vám komplexní vzdělání, které vás připraví na okamžitý start vaší tantrické praxe.

Pro dávání tantrické masáže je důležité mít vlastní prožitek této masáže a to nejlépe ještě před kurzem a ve stejném studiu, kde se masáž budete učit. Proto doporučujeme ještě před kurzem si zajít na masáž a zažít ji na vlastní kůži.

V našem kurzu Tantra kurzu se zaměříme na:

  • Základy Tantry, její principy a filozofii
  • Efektivní komunikaci s klientem před a po masáži, včetně nastavení hranic
  • Praktické rady, na co se zaměřit a čemu se vyvarovat
  • Přípravu prostoru pro masáž, včetně využití tantrických dechových technik
  • Kompletní průvodce masáží krok za krokem, od rituálu až po specifické techniky pro masáž prsou, vulvy, penisu a práci se sexuální energií
  • Pokročilé metody, jako je využití lávových kamenů a masáž prostaty
  • Supervizované provedení celé masáže s reálným klientem, včetně vstupního rozhovoru
Tantrická masáž Praha

Kurz Tantra masáže je ukončen certifikátem o absolvování kurzu.

Po úspěšném dokončení kurzu Tantra masáže obdržíte certifikát, který potvrzuje vaše dovednosti a otevírá dveře k vaší nové praxi. Společně domluvíme termín, rozložení kurzu a jeho trvání. Minimální délka kurzu je 16 hod. Hodiny se rozdělují do několika bloků / dnů a to po 2-4 h. Je možné si kurz rozložit třeba i do několika měsíců. Přizpůsobíme se Vašim možnostem.

Pro hlubší porozumění a praxi je lepší si vybrat delší, 20hodinový kurz. Tato doba umožňuje důkladněji se naučit masáž, zejména masáž žen, která vyžaduje specifické pochopení a dovednosti pro hlubší uvolnění.

Nabízíme individuální přístup, kde vás budou učit zkušení lektoři – Klára, Zuzana nebo David a to s využitím modelu/modelky pro praktické nácviky.

Tantrická masáž Praha

Je důležité mít vlastní prožitek Tantra masáže, nejlépe ve stejném studiu, kde se kurz odehrává. Proto doporučujeme absolvovat masáž a zažít ji na vlastní kůži před zahájením kurzu.

Kromě našeho komplexního individuálního kurzu Tantra masáže pro profesionály nabízíme také videokurz tantrické masáže krok za krokem. Tento videokurz je ideální jak pro muže, tak pro ženy, kteří chtějí zlepšit své stávající zkušenosti nebo hledají efektivní úvod do umění tantrických masáží. Je to vynikající doplněk k našemu prezenčnímu vzdělávání nebo možnost, jak se seznámit s principy a technikami tantra masáže v pohodlí vašeho domova.

Náš videokurz vás provede základními i pokročilými technikami tantrické masáže, a to s důrazem na praktické dovednosti, které můžete ihned aplikovat. Ať už jste začátečník nebo již máte nějaké předchozí zkušenosti, náš videokurz poskytne cenné poznatky a naučí vás, jak hlouběji propojit tělo, mysl a duši skrze dotek.

Tantrická masáž Praha

Délka kurzuCena
16 hodin26.990 Kč
20 hodin33.790 Kč
Cena kurzu profesionální tantry

*každá další hodina stojí 1690,- (včetně našeho modela/modelky)

Co na to naši klienti?

Kurz se Zuzkou byl super

Rated 5,0 out of 5

Kurzem s lektorkou Zuzanou jsem byl nadšen. Jsem cizinec a měla se mnou

velkou trpělivost vše mi důkladně vysvětlit a pochopit. Otevřelo mi to

dveře, rozhled a chuť pokračovat dále ve svém zdokonalování v učení

tantrických masáží, energii a pochopení. Pro mne Zuzana určitě znamenala

klíč, bez kterého bych nepokročil dále. Vřele doporučuji a přeji mnoho

prožitku a zážitků v tomto kurzu.

Hatem

Velmi profesionální a naučné

Rated 5,0 out of 5

Minulý týden jsem měl možnost strávit s Klárou dva dny.

První den mi udělala fantastickou tantrickou masáž. Klára je velmi spontánní a veselá žena, která vás velmi vřele přivítá a okamžitě vás uvede do pohody. Věnuje také čas tomu, aby zjistila, jaká jsou vaše očekávání.

Masáž byla fantastická. Klára se vás dotýká různými způsoby a každý dotek je jiný a přináší fantastický pocit. Nejprve se cítíte uvolněně, ale pak vám dá pocítit energii ve vašem těle. Vytvoří s vámi spojení a najde ty části vašeho těla, které vám dělají velmi dobře a díky tomu energie proudí vaším tělem a vy se cítíte velmi dobře. Střídání doteků a manipulací je velmi příjemné (teplo, vítr, tvrdší, měkčí,…). Cítil jsem energii v celém těle, od prstů až po chodidla. Úžasné.

Díky jejím skvělým znalostem Tantry mi také dala několik velmi dobrých rad.

Druhý den jsem měl s Klárou lekci Tantry. Rád si užívám tantrickou masáž, ale také jsem se chtěl naučit, jak některé tantrické techniky sám aplikovat.

Během 4 hodin mě Klára provedla světem Tantry. Její výklad, z něhož bylo patrné její nadšení pro Tantru, byl velmi profesionální a hodně mě naučil. Dala mi více nahlédnout do tantrického rituálu a poté mě učila různé techniky na modelce. Naučila mě, jak různé doteky a úkony mohou partnerku potěšit a vybudovat zvláštní intimní pouto.

Děkuji Kláře za tyto příjemné a poučné dva dny. Doufám, že se brzy vrátím.

Michael

Výuka byla srozumitelná a uvolněná

Rated 5,0 out of 5

O tantrickou masáž se zajímám už dlouho. Když jsem se tedy chystal do Prahy, objednala jsem si u Kláry 10 hodin (2denní kurz) základy tantrické masáže. Byla velmi vstřícná a profesionální koučka a celková atmosféra během těchto dvou dnů byla vřelá a příjemná. Výuka byla srozumitelná a dostatečně jednoduchá na to, aby byla stravitelná i pro začátečníka, jako jsem já. Modelka Evelin byla víc, než jsem si mohl vysnít. Pomáhala mi být uvolněná, dávala pozitivní a povzbudivou zpětnou vazbu a s klidem a trpělivostí zvládala mou nešikovnost. Překvapilo mě, jak přirozené bylo pracovat prakticky nahý s těmito krásnými dámami.

Klářinu výuku mohu vřele doporučit všem, kteří mají zájem o komplexní tantrický dotek.

Jarmo

Kurz byl skvělý

Rated 5,0 out of 5

Včera jsem podstoupil kurz u Kláry a nesu si z něho jen skvělé pocity. Tantře se sice věnuji už několik let, přesto jsem cítil, že je stále co nového se učit. Během kurzu jsem se dozvěděl mnoho nových informací, mohl jsem pozorovat průběh masáže a zároveň si vše vyzkoušet. Především pro začátečníky doporučuji si před samotným kurzem alespoň na jeden měsíc zaplatit Klářin Patreon, který je nabitý informacemi, ať už praktických či teoretických. Jsem rád, že jsou tu lidé jako je Klára, kteří Tantře opravdu rozumí a dělají skvělou osvětu. Děkuji za to i za skvělý kurz.

Jaspit

Kurz předčil mé očekávání

Rated 5,0 out of 5

Dnes jsem úspěšně dokončila profesionální tantrický kurz, kterým mě provázela Klárka. Upřímně ani nevím kde začít. Jsem plná emocí, dojmů a pozitivní energie. Klárka se mi po celou dobu intenzivně věnovala, vše mi krásně vysvětlila, byla velmi trpělivá, empatická a jsem 100% přesvědčená, že jít na kurz právě ke Klárce byla nejlepší volba a mrzí mě, že je kurz nyní u konce. Byl to pro mě jedinečný zážitek, který předčil mé očekávání a já díky Klárce mohla zjistit a naučit se, co Tantra doopravdy je. Jsem za tuto zkušenost a příležitost velmi vděčná a moc si vážím času a energie, který do mě Klárka investovala. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji plno úspěchů.

Veronika
Přesunout se na začátek