Tantra masáž pro muže

Dopřejte svému tělu luxusní péči ve formě Tantra masáže a oddejte se zkušeným rukám tantrické masérky nebo maséra. Tantra masáž je jedinečným zážitkem, který vám zůstane v paměti dlouho po jejím skončení.

Zažijete jiný způsob prožívání sexuality, které probudí všechny Vaše smysly. Díky Tantra masáži pochopíte, jak se dá pracovat s vlastní sexuální energií a jaké to má přínosy.

„Během Tantra masáže bude vaše vzrušení stoupat a klesat ve vlnách, které nepocítíte pouze v oblasti pánve, ale v celém těle.“

Celé tělo je masírováno v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu

Intimní masáž je součástí tantrické masáže, ne však povinností! Tantra se sexualitou se nepracuje z důvodu uspokojení „potřeby“ a nemá za cíl ani vyvrcholení. Pokud ale přirozeně nastane, je to zcela v pořádku. Nesmí se však stát nutností ani cílem.

Během Tantra masáže můžete zažít celotělový orgasmus (orgasmus bez ejakulace), což se stává častěji s rostoucí zkušeností a tantrické praxi.

„Budeme Vás přijímat takový, jaký jste. S námi se můžete zcela uvolnit a naplno si to užít.“

Tantra masáž je účinná i při řešení předčasné ejakulace, problémů s erekcí/ejakulací, pocitů studu a sníženého libido.

Diskrétnost vaší návštěvy je pro nás prioritou.

Na co se můžete těšit?

  • úvodní posezení / rozhovor
  • rituál
  • masáž horkými žínky
  • hebké předměty
  • olejovou masáž celého těla
  • lávové kameny (při masáži nad 2h)
  • práci s dechem
  • intimní masáž / práce se sexuální energií
  • masáž prostaty (na přání)
  • závěrečný posezení / rozhovor

V nabídce máme jak masérky, tak gay maséra 🏳️‍🌈.

DélkaCena
1,5 hodiny2.990 Kč
2 hodiny3.990 Kč
2,5 hodiny4.990 Kč
3 hodiny5.990 Kč

* masáž prostaty + 200 Kč

Hodnocení naší masáže?

Něco tak krásného jsem nikdy nezažil

Rated 5,0 out of 5

Kde začít? Je toho tolik o co bych se rád podělil.

Vše to začalo mou touhou poznat něco nového, co by mi přineslo více porozumění mého vlastního těla, sexuality a duševní harmonie. Po jistém čase a nesporným prohledáváním internetu jsem narazil na Klárky webové stránky. Ta mi pomohla zodpovědět spoustu mých otázek o tantře, co očekávat, ale i co tantra není nebo neposkytuje. Měl jsem jistou představu co očekávat, ale i tak jsem šel na první tantra masáž nervózní a plný očekávání.

Klárka je nádherný anděl. Hned po příchodu a krátkém posezení, ze mě spadla ta největší nervozita. Chvíli mi ovšem trvalo se úplně odpojit od všedního, stresového života. To vše ovšem pominulo po prvních minutách s Klárkou. Díky jejím něžným dotekům, profesionálnímu přístupu a hlavně vzájemnému porozumění našich duší jsem se rázem ocitnul v jiné dimenzi. Něco tak krásného, uvolňujícího a vzrušujícího jsem nikdy nezažil. Dvě a půl hodiny utekly tak rychle, jako ještě nikdy v mém životě. Bylo mi hned jasné, že toto nebude poslední návštěva. Kdybych mohl, navštívil bych Klárku každý den. Tímto chci říct, že je jedno kolik hodin budete s Klárkou, neboť ona Vás dokáže odpoutat od Vašeho všedního stresového života.

Moc děkuji Klárko a doufám, že se zase brzo uvidíme.

Honza

Krásná masáž od Veroniky

Rated 5,0 out of 5

Dnes jsem zažil nádhernou masáž s krásnou milou Veronikou. Bylo to velice příjemné, nepopsatelné uvolnění celého těla a mysli. Myslím, že přesně tohle jsem potřeboval. Určitě návštěvu plánuji zopakovat. Děkuji.

Honza

Úžasná masáž s Terezkou

Rated 5,0 out of 5

Včera jsem absolvoval svou první tantrickou masáž s masérkou Terezkou. Nic úžasnějšího jsem v životě nezažil ! Nádherné uvolnění těla a mysli doznívá ještě teď… Zažil jsem přesně to, co jsem pro svou tělesnou schránku a duši potřeboval. Děkuji Terezko

Anonymous

Zážitek s Hankou

Rated 5,0 out of 5

Měl jsem to potěšení poznat tuto úžasnou ženu Hanku, která má jemný relaxační léčebný dotek a její kouzelné ruce dodaly mému tělu energii, naprosto ohromující zážitek.

Anonymous

Nejlepší masáž od Hanky

Rated 5,0 out of 5

Dnes jsem měl opravdu relaxační masáž u Hanky. Byla to nejlepší tantrická masáž, jakou jsem kdy měl. Během masáže jsem se cítil uvolněně a po masáži jsem se cítil plný energie. Určitě se vrátím.

Anonymous

Skvělý relax s Jaspitem

Rated 5,0 out of 5

Dnes jsem byl už podruhé na tantrické masáži s masérem Jaspitem. Jaspit je výborný masér a těch 180 minut s ním uteklo velmi rychle. Po masáži jsem se cítil nádherně, zcela zrelaxovaný a uvolněný. Děkuji ještě jednou Jaspitovi za úžasnou masáž a vřele ho doporučuji. Určitě si u něj objednám další masáž.

Anonymous

Skvělá masáž s Bárou

Rated 5,0 out of 5

U slečny Báry jsem byl na dvouhodinové masáži, rád bych poděkoval za příjemnou zemitou masáž a skvělý zážitek. Po masáži jsem se cítil svěží a plný energie, která přetrvala i do dalšího dne.

David

Krásný zážitek s Barborou

Rated 5,0 out of 5

Barbora byla velmi profesionální, pečující a vstřícná. Vytvořila pro mě bezpečný prostor, který vedl k hlubšímu prožitku a pomohl mi zakotvit ve svém těle a posílit můj vztah k sobě samému, k intimitě a sebepřijetí. Jsem vděčný za tuto zkušenost a za Barbořin přijímající a otevřený přístup.

Andy
Přesunout se na začátek