Tantrická masáž Praha
Slide
Tantrická masáž Praha

Milujeme tantru

Poznejte vědomou sexualitu

Tantrická masáž, Tantra kurzy a workshopy

Co je to tantra masáž?

Tantra masáž je jedinečný zážitek, kdy se Vám zastaví čas a užíváte si každý dotek, jako by měl být ten poslední. Vy jen ležíte a necháte o sebe pečovat. Nejste do ničeho nuceni, tudíž vše záleží zcela na Vás.

„Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu.“

Masáž probíhá v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Tantra se nezaměřuje na žádný cíl, ale pouze na přítomný okamžik. Probouzí emoce v těle a dává možnost šťastným a láskyplným okamžikům, které si každý z nás zaslouží.

„Tantra masáž dává úplně nový směr naší sexualitě a vlastním prožitkům.“

Dotek, blízkost, objetí, něha, intimita a láska je to, po čem touží každý člověk. Tantrická masáž právě všechny tyto lidské potřeby představuje a můžete je tedy načerpat touto cestou.

Proč jít k nám?

  • ✅ U nás komunikujete s přímo Vámi vybranou masérkou / masérem
  • ✅ Působíme ve 4 studiích v Praze (různé lokality)
  • Jsme seriózní podnik – nenabízíme erotické masáže ani jiné sexuální služby
  • ✅ Přijímáme všechny bez ohledu na věk (18-99 let), vzhled a sexuální orientaci
  • ✅ Všechny naše masérky a maséři byli pečlivě vybíráni a proškoleni
  • ✅ Naše tantrická masáž obsahuje celou škálu postupů a technik (nejde jen o hlazení)
  • Vzděláváme veřejnost v oblasti Tantry a sexuality
  • Nabízíme širokou škálu služeb jak pro muže, ženy, tak páry
  • ✅ Máme mnoho spokojených zákazníků (viz recenze)
  • ✅ Můžete si o Milujeme Tantru poslechnout několik rozhovorů v médiích

Naše služby

Tantra masáž pro muže Praha

Tantra masáž pro muže

Dopřejte si moment luxusu a prozkoumejte nový pohled na sexualitu a prožitku. Očekávejte vzrušení, které se rozlévá celým tělem. Je to zážitek, který si skutečně zamilujete!
Tantra masáž pro ženu Praha

Tantra masáž pro ženu

Jako žena budete hýčkána a opečovávána tak, jako možná ještě nikdy předtím. Budete se cítit jako bohyně a to v bezpečném a intimním prostředí.
Tantra masáž pro pár Praha

Tantra masáž pro pár

Zažijte společně s partnerem či partnerkou silný tantrický zážitek a obohaťte tak váš intimní vztah. Tato zkušenost vám umožní objevit nové techniky a pocity, které mohou přinést více radosti a vzrušení do vaší intimní sféry.
Milujeme tantru - Tantra masáž s rituálem smyslů

Tantra masáž s rituálem smyslů

Pro gurmány

Unikátní rituál obohacený o intenzivní dráždění smyslů, který vás povede k hlubšímu vnímání svého těla a sexuality. Ponořte se do světa nových zážitků a prohlubte svou tantrickou zkušenost.
Milujeme tantru - Zážitková masáž

Zážitková masáž pro vašeho partnera/ku

Speciální

Chcete obohatit svůj intimní život a naučit se nové techniky doteku? Přijďte vyzkoušet naši zážitkovou tantrickou masáž a překvapte vašeho partnera jedinečným zážitkem.
Milujeme tantru - Tantra masáž čtyřruční

Tantra masáž čtyřruční

Pro skutečné milovníky, kteří hledají jen to nejlepší. Nechte se hýčkat dvěma maséry/masérkami dle vašeho výběru a ponořte se do pravého pozemského ráje.
Milujeme tantru - Vaginální mapování

Vaginální mapování

Pokud hledáte cestu k většímu potěšení a osvobození od emocionálních blokád, vaginální mapování je klíčem k posílení vaší ženské síly a obnovení vztahu s vaším tělem na nejintimnější úrovni.
Milujeme tantru - kurzy

Kurzy

Oblíbené

Zkuste nové techniky a postupy a oživte tak svůj intimní život! Nabízíme spoustu tipů a inspirace, ať už online, tak osobně. Pusťte se do objevování a experimentování ještě dnes!
Milujeme tantru - workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Těšit se můžete na různé tipy, techniky a fakta, které zkvalitní váš intimní život. Naučte se nové věci, které můžete ihned praktikovat ve vašem životě ať už na sobě nebo vašem partnerovi/partnerce.

Masérky a maséři

Jak se objednat na masáž?

1.
Vyberte si o jakou službu máte zájem.
2.
Vyberte si maséra či masérku.
3.
Objednejte se u konkrétní masérky či maséra.
Naši maséři - Praha tantrická masáž

Naše prostory

Milujeme tantru - prostory

Kubelíkova 3, Praha 3

Milujeme tantru - prostory

Na Moráni 5, Praha 1

Milujeme tantru - prostory

Národní obrany 22, Praha 6

Milujeme tantru - prostory

Příjemný prostor v centru Prahy

Reference

Aneb jak nás vidí naši klienti

Úžasná masáž

Rated 5,0 out of 5
30. 12. 2022

Byla to moje první zkušenost s tantrickou masáží a bylo to úžasný. Příjemný, milý a přátelský přístup, uvolňující masáž, úžasné doteky a celkově skvělá atmosféra, během které si člověk připadal úplně v pohodě bez jakýchkoliv problémů. Čas uteče hrozně rychle, doporučuju rozhodně alespoň 90 min s tímto úžasným masérem. 🙂

Anonymous

Mimořádný zážitek

Rated 5,0 out of 5
3. 12. 2022

Rád bych Vám za nás oba poděkoval, byl to mimořádný zážitek a doma jsme ještě včera celý večer a taky dnes dopoledne pokračovali :-)) Shodli jsme se na tom, že všechno bylo až do včerejška skvělé, a to tak, že jsme si neuměli představit, že to může být ještě lepší. A ono může 🙂 Díky moc za Váš empatický a profesionální přístup.

Marek a Markéta

Nezapomenutelný zážitek

Rated 5,0 out of 5
14. 11. 2022

Jako velká většina recenzí zde, jsem chtěl začít souslovím „No kde začít…“, ale pokusím se v podstatě nepopsatelný zážitek popsat jinak. Terezka je absolutně energická, krásná a čistá bytost. Už jen přivítání mi vykouzlilo na tváři úsměv a nemohl jsem se ho zbavit. Po kratičkém povídání na úvod jsem ucítil její první dotek. Musím přiznat, že se mi začaly chvět nohy a měl jsem pocit, že se propadám úplně někam mimo realitu. Hlava s tím ještě chvilku bojovala, ale nakonec se dokonale vyváženým dotekům Terezky naprosto poddala.

Po skončení masáže jsem měl naprosto nepopsatelný pocit, hlavu osvobozenou od každodenních myšlenek. Stav mého těla a mysli jde opravdu těžko popsat slovy. V tento okamžik při sdílení prožitků věděla Terezka, že nejsem schopen cokoliv říci, takže jsem jen chvilku seděli a drželi se za ruku a pouze vnímali atmosféru, vůně , hudbu a přítomnost toho druhého …

Na závěr bych chtěl říct, že jsem rád, že jsem nedal na různé webové komentáře a rozhodl se zkusit Tantru na vlastní kůži. V podání absolutně dokonalého anděla – Terezky – to byl nezapomenutelný zážitek. Založen na dokonalých dotecích a přítomnosti člověka, který je v dnešní době ochoten darovat dotek a obejmutí, vytrhl mou mysl z každodenní reality. Terezka mi během 3 hodin ukázala cestu k úplně jinému myšlení. Rada a doporučení pro všechny, kteří pomýšlejí na seznámení s Tantrou – nedejte na různé komentáře kolikrát hraničící s pornem, udělejte si čas, otevřete mysl a vyzkoušejte Tantru na vlastní kůži … je to především o hlavě … nikoli o sexu …

Terezko DĚKUJI!!!!!!

Standa M.

Velmi příjemný zážitek

Rated 5,0 out of 5
1. 9. 2022

Masáž s Terezou byla pro mě velmi příjemným, možná bych řekl nejpříjemnějším zážitkem na který si vzpomínám. Tereza na mě zapůsobila jako velmi klidná, dobrotivá a rozumná žena a moje počáteční nervozita po setkání s ní poměrně rychle vyprchala. Masáž s Terezou mohu určitě jen doporučit. Díky Terezo! 🙂

Karel

Díky kurzu se sobě více věnujeme

Rated 5,0 out of 5
1. 9. 2022

Od kurzu doporučujeme všude, kudy chodíme. Otevřelo nám to obzory skrze dotek a intimitu. Díky kurzu jsme se naučili vnímat se vzájemně více, být ve své přítomnosti, teď a tady, a věnovat dlouhé chvíle jen sobě a našemu spojení. Od kurzu jsme aplikovali do našich diářů přímo čas na masáž a věnování se sami sobě. Byl pro nás velice přínosný a inspirativní, techniky využíváme a zkoušíme aktivně. Určitě v budoucnu zkusíme další vzdělání skrze tuto tématiku. Děkujeme.

Anička a Vítek

Klára nám dala cenné rady a tipy

Rated 5,0 out of 5
14. 12. 2021

S Klárou jsme se rozhodli řešit závislost na pornu z mužské stránky a problémy s tím spojené, které nás již nějakou dobu trápí. Během našeho dvouhodinového povídáni nám dala cenné rady a tipy, jak problém řešit a oproti různým lékařům a sexuologům i ukázala cestu, kterou se dále vydat.

Děkujeme

Láďa a Adéla

Moc doporucujeme vsem parum

Rated 5,0 out of 5
14. 12. 2021

Radi bychom Vam Klaro podekovali za velmi prijemne 2h, kdy jste nam velmi citlive dokazala poodhalit temata na ktere leckdy nenajdeme odvahu se zeptat, natoz je okusit. Pres pocatecni nervozitu jste vytvorila velmi prijemnou a intimni atmosferu, kde cas plynul, tak jak ma, ackoli se jednalo o nasi prvni setkani. Moc doporucujeme vsem parum. At uz nam, dlouholetym partnerum ci tem, kteri se teprve zacinaji poznavat a objevovat, to po cem druhy touzi. Dekujeme

Zuzka a Pavel
Přesunout se na začátek