Tantrická masáž Praha
Slide
Tantrická masáž Praha

Milujeme tantru

Poznejte vědomou sexualitu

Tantrická masáž, Tantra kurzy a workshopy

Co je to tantra masáž?

Tantra masáž je jedinečný zážitek, kdy se Vám zastaví čas a užíváte si každý dotek, jako by měl být ten poslední. Vy jen ležíte a necháte o sebe pečovat. Nejste do ničeho nuceni, tudíž vše záleží zcela na Vás.

„Nejedná se pouze o masáž jako takovou, ale především o blízkost, lásku, něhu a intimitu.“

Masáž probíhá v klidném a intimním prostoru, při příjemné hudbě společně se svíčkami. Tantra se nezaměřuje na žádný cíl, ale pouze na přítomný okamžik. Probouzí emoce v těle a dává možnost šťastným a láskyplným okamžikům, které si každý z nás zaslouží.

„Tantra masáž dává úplně nový směr naší sexualitě a vlastním prožitkům.“

Dotek, blízkost, objetí, něha, intimita a láska je to, po čem touží každý člověk. Tantrická masáž právě všechny tyto lidské potřeby představuje a můžete je tedy načerpat touto cestou.

Proč jít k nám?

  • ✅ U nás komunikujete s přímo Vámi vybranou masérkou / masérem
  • ✅ Působíme ve 4 studiích v Praze (různé lokality)
  • Jsme seriózní podnik – nenabízíme erotické masáže ani jiné sexuální služby
  • ✅ Přijímáme všechny bez ohledu na věk (18-99 let), vzhled a sexuální orientaci
  • ✅ Všechny naše masérky a maséři byli pečlivě vybíráni a proškoleni
  • ✅ Naše tantrická masáž obsahuje celou škálu postupů a technik (nejde jen o hlazení)
  • Vzděláváme veřejnost v oblasti Tantry a sexuality
  • Nabízíme širokou škálu služeb jak pro muže, ženy, tak páry
  • ✅ Máme mnoho spokojených zákazníků (viz recenze)
  • ✅ Můžete si o Milujeme Tantru poslechnout několik rozhovorů v médiích

Naše služby

Tantra masáž pro muže Praha

Tantra masáž pro muže

Dopřejte si moment luxusu a prozkoumejte nový pohled na sexualitu a prožitku. Očekávejte vzrušení, které se rozlévá celým tělem. Je to zážitek, který si skutečně zamilujete!
Tantra masáž pro ženu Praha

Tantra masáž pro ženu

Jako žena budete hýčkána a opečovávána tak, jako možná ještě nikdy předtím. Budete se cítit jako bohyně a to v bezpečném a intimním prostředí.
Tantra masáž pro pár Praha

Tantra masáž pro pár

Zažijte společně s partnerem či partnerkou silný tantrický zážitek a obohaťte tak váš intimní vztah. Tato zkušenost vám umožní objevit nové techniky a pocity, které mohou přinést více radosti a vzrušení do vaší intimní sféry.
Milujeme tantru - Tantra masáž s rituálem smyslů

Tantra masáž s rituálem smyslů

Pro gurmány

Unikátní rituál obohacený o intenzivní dráždění smyslů, který vás povede k hlubšímu vnímání svého těla a sexuality. Ponořte se do světa nových zážitků a prohlubte svou tantrickou zkušenost.
Milujeme tantru - Zážitková masáž

Zážitková masáž pro vašeho partnera/ku

Speciální

Chcete obohatit svůj intimní život a naučit se nové techniky doteku? Přijďte vyzkoušet naši zážitkovou tantrickou masáž a překvapte vašeho partnera jedinečným zážitkem.
Milujeme tantru - Tantra masáž čtyřruční

Tantra masáž čtyřruční

Pro skutečné milovníky, kteří hledají jen to nejlepší. Nechte se hýčkat dvěma maséry/masérkami dle vašeho výběru a ponořte se do pravého pozemského ráje.
Milujeme tantru - Vaginální mapování

Vaginální mapování

Pokud hledáte cestu k většímu potěšení a osvobození od emocionálních blokád, vaginální mapování je klíčem k posílení vaší ženské síly a obnovení vztahu s vaším tělem na nejintimnější úrovni.
Milujeme tantru - kurzy

Kurzy

Oblíbené

Zkuste nové techniky a postupy a oživte tak svůj intimní život! Nabízíme spoustu tipů a inspirace, ať už online, tak osobně. Pusťte se do objevování a experimentování ještě dnes!
Milujeme tantru - workshopy a semináře

Workshopy a semináře

Těšit se můžete na různé tipy, techniky a fakta, které zkvalitní váš intimní život. Naučte se nové věci, které můžete ihned praktikovat ve vašem životě ať už na sobě nebo vašem partnerovi/partnerce.

Masérky a maséři

Jak se objednat na masáž?

1.
Vyberte si o jakou službu máte zájem.
2.
Vyberte si maséra či masérku.
3.
Objednejte se u konkrétní masérky či maséra.
Naši maséři - Praha tantrická masáž

Naše prostory

Milujeme tantru - prostory

Kubelíkova 3, Praha 3

Milujeme tantru - prostory

Na Moráni 5, Praha 1

Milujeme tantru - prostory

Národní obrany 22, Praha 6

Milujeme tantru - prostory

Příjemný prostor v centru Prahy

Reference

Aneb jak nás vidí naši klienti

Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře

Rated 5,0 out of 5
16. 7. 2020

Kde začít asi po krátkém psaní s úžasnou Klárkou která všechno vysvětlila a zrealizovala termín atd ,před výkonem proběhlo krátké seznámení co se bude dít a jak to bude probírat ,nebudu to tu vypisovat do detailu to ať si každý zkusí sám , ale za mě užasná zkušenost s něčím co člověk nezažije často jako při masáži ,zvlášt s Klárkou 🙂 která je fakt úžasná bytost ,je vidět že se tomuto tématu věnuje s velkou péčí a láskou ke své práci mohu jen doporučit dál 😉 🙂 poznal, jak můžou být doteky intenzivní, masáž ve mně probudila silné emoce a ty se mě drží i druhý den. Parádní akce a doporučuji všem mužům. tantrická masáž s Klárou byla skvělá. Ještě dlouhou dobu jsem se cítil dobře. Určitě mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít správnou tantru.

George

Byla to ta nejlepší zkušenost

Rated 5,0 out of 5
16. 7. 2020

Byl jsem na masáži poprvé a musim říct, ze jsem byl strašně nervózní. Potom co me Klarka privitala s otevřenou náručí ze mě skoro všechno spadlo. Během povídání před masáží jsem se úplně uvolnil a během masáže jsem se soustředil jen a pouze na svoje pocity a co všechno jsem schopný vnímat. Myslim, že tolik pozitivních pocitů jen tak v životě nezažiji. Byla to ta nejlepší zkušenost co jsem mohl zažít a moc za to děkuji. Díky Klárce se o tantru začnu zajímat víc, abych si dokázal vše prožít a užít o mnoho víc. Moc děkuji

Jakub

Každý z nás si to maximálně užil!

Rated 5,0 out of 5
16. 7. 2020

Včera jsme byli s přítelem na naší první masáži. Ještě dnes jsme celý den nemluvili o ničem jiném. A nejen mluvili 🙂 Klárka se Zuzkou s námi udělaly divy. Náš dlouholetý vztah je naprosto bez problémů a tato masáž byla jedním z dalších zpestření. To se skutečně povedlo. Každý z nás si to maximálně užil! Určitě jsme nebyli naposledy, protože první zkušenost byla boží, ale otevřela další podněty na příští návštěvu. Určitě doporučujeme a těšíme se na příště!

Eva

Bolo to super

Rated 5,0 out of 5
24. 1. 2020

Prvý krát som bol na tantra masáži – a bolo to top toľko nehy lásky a úprimnosti čo sa ku mne dostalo za 2 hodiny to bolo niečo skvele . Klára je profesionál a bolo to super môžem iba a iba odporučiť určite to nebola moja posledná masáž . Veľké ďakujem Klárka

Miroslav
Přesunout se na začátek